
Скейтборд із захистом та шоломом зелений . Набір 3в 1 скейт + захист + шолом . Набір для катання
990 ₴
- В наявності
- Код: 774
+380 (68) 721-74-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір 3в 1 скейт + захист + шолом
Характеристики скейтборду:
- 9 шарів із клена.
- Товщина 10 мм. Подвійний кінцевий загин (Double Kick).
- матеріал виготовлення – натуральний клен (дошка);
- наждачне покриття чорного кольору;
- алюмінієва підвіска;
- якісні підшипники ABEC-7;
- габаритні розміри: 60*15;
- поліуретанові колеса (PU) розміром 54/35 мм;
- рівень жорсткості коліс 82А;
- максимально допустиме навантаження до 70 кг.
Опис та переваги захисту
- відмінна якість матеріалів;
- наколінники, налокітники та накладки на долоні;
- підвищена жорсткість пластика – довговічність в експлуатації;
- гнучкість і податливість матеріалу - зручність у носінні;
- міцний нейлоновий прошарок з сіточкою - міцність та повітропроникність;
У набір входять:
- шолом
- Два наколінника
- два налокітники
- Пара рукавичок у формі накладок на долоні.
Розмір: 50-57 см.
Для дітей віком від 5 до 15 років
Наповнювач захисту щільний, що чудово поглинає удар при падінні.
Надсилання в день замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴







