
Сумка для телефону на велосипеді. ( Велосумка для телефону ключів ) Сумка на велосипеді раму для телефону.
350 ₴
- В наявності
- Код: 179
+380 (68) 721-74-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна підрамна сумка для велосипеда.
Всередині є один місткий відділ, в якому можна розмістити інструменти, запчастини, гаманець або мобільний телефон.
Кріпиться до рами за допомогою 3-х ременів із липучками
Матеріал водовідштовхувальний
Колір чорний
Зовнішній розмір: прибл. 27 х 22 х 20 х4 см
Вага: 81 г
Виробник України!
Переваги нашого магазину
В наявності є все необхідне для велосипеда 🚴♂️
Фото товару зроблені нами, Вам приходить те, що ви замовляли ✔
Опис відповідає товару ✔
Перед відправкою перевіряємо та тестуємо товар ✔
Оплата при отриманні або будь-який інший спосіб, що є на сайті ✔
Якщо ви оформили замовлення до 16:00 відправка в день замовлення ✔
При покупці кількох велотоварів робимо приємні знижки!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20 см |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 10 см |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



