
Тюбінг 100см . Надувні світловідбивні санки . Ватрушка для катання на снігу , шайба для катання . Плюшка
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 674
Санки "ВАТРУШКА" відпочинок для справжніх екстрималів різного віку.
Це багатофункціональний, надувний тюбінг (подушка, ватрушка). Її використовують як для катання снігом, так і влітку на воді. Складається вона з двох складових, з чохла та внутрішньої камери.
На тюбінгу є світловідбиваюча стрічка, яка зробить безпечним ваше катання навіть уночі.
Власне виробництво!
- Тюбінг 100см без камери 2000грн камера R13 500грн
- Тюбінг 120см без камери 2500грн камера R15 500грн
Чому варто купити у нас?
1. Ми виробники! Не економимо на матеріалах і несемо відповідальність за якість
2. Великий асортимент унікальних та якісних принтів розробленим нашим дизайнером.
3. Даємо гарантію на 1 рік
4. Товар в наявності відправка в день замовлення.
5. Також є самовивіз в Київі та Харкові
Основні характеристики:
-Тюбінг (надувні санки, ватрушка)
-Діаметр – 100 см.
-Висота – 35 см.
-Глибина - 18 см.
-Щільність тканини оксфорд 650 г/м2
-Щільність ПВХ тканини армованої 650 г/м2.
-Максимальне навантаження до 150 кг
-Зручні гумові ручки + буксирувальний трос.
-Зручний для транспортування, компактний у здутому вигляді
Як правильно накачати тюбінг!
Помістити гумову камеру в тюбінг по центру і починайте накачувати. Після того як гумова камера набула форми кола, контролюйте її положення рівно по центру! Іноді може здатися, що «КАМЕРА ДЛЯ ТЮБІНГУ ЗАНАДТО МАЛЕНЬКА» Це не так! НЕ БІЙТЕСЯ КАЧАТИ КАМЕРУ! Камери зроблені з якісної еластичної гуми та досягають необхідного обсягу. Можна накачувати як ручним механічним, так і електричним автомобільним насосом.
Відправляємо в день замовлення.
Також є самовивіз Київ проспект Науки, або парк ВДНГ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки надувні |
| Матеріал | ПВХ |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 35 см |
| Маса | 3 кг |
- Ціна: 2 500 ₴








